Crema protectoare cu FPS25 50ml - Protective Cream SPF25 – Bruno Vassari

Bruno Vassari
2 Review-uri
-10%
255,00 Lei 229,50 Lei
Economisesti: 25,50 Lei

Crema protectoare cu FPS25 50ml - Protective Cream SPF25 este un produs de protecție solară pentru utilizare zilnică, conceput să reducă expunerea pielii la radiațiile UV. Formează un strat protector și ajută la prevenirea arsurilor solare atunci când este aplicat corect, cu un rol clar în rutina recomandată.

Livrare:

  • 19 lei - Livrare prin curier rapid 

  • 20 lei - ridicare din EasyBox 

  • ​​​​​​Transport Gratuit la comenzi peste 250 Lei  

In stoc

Durata de livrare: 1

Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: 8432666002838 Ai nevoie de ajutor? 0729005777
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Livrare și retur
  • De ce să alegi Bruno Vassari
  • Review-uri (2)
  • FAQ

Îngrijire profesională pentru o rutină bine construită

Crema protectoare cu FPS25 50ml - Protective Cream SPF25 este un produs de protecție solară pentru utilizare zilnică, conceput să reducă expunerea pielii la radiațiile UV. Formează un strat protector și ajută la prevenirea arsurilor solare atunci când este aplicat corect, cu un rol clar în rutina recomandată.

Despre Crema protectoare cu FPS25 50ml - Protective Cream SPF25

Crema protectoare cu FPS25 50ml - Protective Cream SPF25 – Bruno Vassari

Ce este

Acest produs este un produs de protecție solară pentru utilizare zilnică, conceput să reducă expunerea pielii la radiațiile UV. Rolul formulei este explicat realist, fără promisiuni medicale.

Beneficii principale

  • Rezultat imediat: formează un strat protector și ajută la prevenirea arsurilor solare atunci când este aplicat corect.
  • Beneficiu în rutină: reaplicarea consecventă contribuie la limitarea fotoîmbătrânirii asociate expunerii UV.
  • Integrare clară într-o rutină de skincare sau body care.
  • Experiență profesională Bruno Vassari adaptată utilizării indicate.

Cui i se adresează

Se adresează persoanelor care doresc protecție solară zilnică în oraș, la plajă sau în aer liber.

De ce să îl alegi

Are un rol clar și este ușor de integrat. Valoarea vine din folosirea corectă și consecventă, nu din aplicarea unei cantități excesive.

Cum se folosește

Aplică generos pe pielea uscată înainte de expunere și reaplică frecvent, mai ales după transpirație, înot sau ștergere.

Ce rezultate să aștepți

Efectul imediat ține de textură, confort și aspect. Rezultatele progresive depind de frecvență, compatibilitatea cu restul rutinei și particularitățile pielii.

Detalii din fișa produsului

Mod de aplicare: Se recomanda aplicarea produsului dimineata pe tenul curatat in prealabil cu Glyco Washing Foam. Mai multe detalii: Actiuni: Crema de ingrijire ce normalizeaza productia de sebum datorita concentratie de niacinamide. Acest ingredient activ echilibreaza productia de ceramide si melanina. Vitamina E este combinata cu filtre solare ce hidrateaza pielea si ofera o protectie suplimentara impotriva efectelor daunatoare ale radiatiilor solare. Tip de ten: Potrivit pentru toate tipurile de ten in afara de cel gras/uleios. Ingrediente: Filtre solare, Niacinamide, Vitamina E. Gramaj:

Limite realiste

Niciun produs SPF nu oferă protecție totală; evită expunerea intensă și folosește măsuri fizice de protecție.

Cui i se potrivește

Este o opțiune pentru persoanele care caută cremă pentru corp pentru păr. Pentru alegerea corectă, corelează informațiile produsului cu nevoile pielii și respectă recomandările de pe ambalaj.

De ce să alegi Crema protectoare cu FPS25 50ml - Protective Cream SPF25

  • Produs profesional Bruno Vassari, integrabil într-o rutină adaptată nevoilor tale.
  • Beneficiile și modul de utilizare sunt prezentate clar, pe baza informațiilor existente ale produsului.
  • Specificațiile esențiale sunt centralizate pentru o comparație mai ușoară.

Specificații

Brand Bruno Vassari
Tip produs Cremă pentru corp
Zona corporală Păr
Gama Body Care
Forma / textură Cremă
Cantitate 50ml
Cod produs 8432666002838

Comenzi, livrare și retur

Livrarea este gratuită pentru toate comenzile. Sunt disponibile curierul Sameday, Easybox și ridicarea personală. Consultă tabul dedicat pentru termenele și condițiile complete de retur.

Informatii conformitate produs

Tip Produs: Crema

Zona Corporala : Ten

Cantitate: 50ml

Livrare gratuită pentru toate comenzile, indiferent de valoarea acestora.

Metode și costuri de livrare

  • Curier Sameday: gratuit.
  • Easybox: gratuit.
  • Ridicare personală: gratuită, după confirmarea pregătirii comenzii.

Termen estimat

Comenzile sunt procesate în 12–24 de ore, iar livrarea este estimată, de regulă, la 1–2 zile lucrătoare. Termenul poate varia în funcție de destinație și volumul comenzilor.

Politica de retur

Consumatorii pot transmite cererea de retur în termen de 14 zile. Produsele trebuie păstrate neutilizate, în stare perfectă, cu ambalajul original și etichetele intacte, împreună cu dovada achiziției. Produsele cosmetice desigilate, testate ori utilizate nu sunt acceptate la retur.

Costul returului este suportat de client; magazinul îl suportă atunci când produsul este defect sau comanda a fost procesată greșit.

Consultă informațiile complete în politica de livrare și politica de retur.

Îngrijire profesională, cumpărare simplă și condiții comerciale clare.

  1. Selecție specializată Bruno Vassari — produse pentru îngrijirea tenului, corpului și protecție solară, organizate pe nevoi și game.
  2. Transport gratuit la orice comandă — fără prag minim de cumpărături.
  3. Opțiuni flexibile de primire — curier Sameday, Easybox sau ridicare personală, toate gratuite.
  4. Procesare rapidă — pregătirea comenzii durează 12–24 de ore, iar livrarea este estimată, de regulă, la 1–2 zile lucrătoare.
  5. Suport direct și retur transparent — asistență la 0729005777 sau suport@beoneconcept.ro, în intervalul 09:00–18:00, și procedură de retur în 14 zile pentru consumatori, conform condițiilor magazinului.

Ai nevoie de ajutor pentru alegerea produsului? Consultă pagina de contact.

Daca doresti sa iti exprimi parerea despre acest produs poti adauga un review.

Review-ul a fost trimis cu succes.
Achizitie verificata

Adelina,

O crema foarte buna pentru cine doreste o crema care sa aiba si spf, ofera protectie si hidratare.

Raspunde

A fost util acest review?

Achizitie verificata

Mari,

Imi place aceasta crema ca are si spf in ea, nu mai folosesc alt spf, folosesc aceasta crema si atat, foarte buna!

Raspunde

A fost util acest review?

Ce este Crema protectoare cu FPS25 50ml - Protective Cream SPF25?

Este un produs de protecție solară pentru utilizare zilnică, conceput să reducă expunerea pielii la radiațiile UV din portofoliul Bruno Vassari, conceput pentru un rol clar în rutina indicată.

Cui i se potrivește Crema protectoare cu FPS25 50ml - Protective Cream SPF25?

Se potrivește persoanelor care doresc protecție solară zilnică în oraș, la plajă sau în aer liber.

Ce beneficiu oferă imediat?

La aplicarea sau utilizarea corectă, formează un strat protector și ajută la prevenirea arsurilor solare atunci când este aplicat corect.

Ce beneficii poate avea în timp?

Prin utilizare consecventă, reaplicarea consecventă contribuie la limitarea fotoîmbătrânirii asociate expunerii UV. Rezultatele depind de rutină și particularitățile pielii.

Cum se folosește corect?

Aplică generos pe pielea uscată înainte de expunere și reaplică frecvent, mai ales după transpirație, înot sau ștergere.

Cât produs trebuie aplicat?

Aplică o cantitate generoasă și uniformă; o cantitate prea mică reduce nivelul real de protecție.

Când trebuie reaplicat?

Reaplică frecvent, mai ales după transpirație, înot, ștergere sau expunere prelungită.

Poate înlocui crema hidratantă?

Depinde de piele și textură. Protecția solară rămâne ultimul pas al rutinei de dimineață, înainte de machiaj.

Când se observă rezultatele?

Confortul sau aspectul se pot observa imediat, iar beneficiile progresive cer consecvență. Produsul nu garantează transformări permanente.

Ce precauții trebuie respectate?

Doar pentru uz extern. Aplică generos înainte de expunere și reaplică frecvent. Evită contactul cu ochii. Niciun SPF nu oferă protecție totală; evită expunerea intensă și ține copiii mici departe de soare direct.

Descopera ce vedete din Romania indragesc produsele Bruno Vassari.

Suport clienti 09:00 - 18:00

0729005777 suport@beoneconcept.ro

Compara produse

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!